ورود بچینگ سیار به خیابان ممنوع شد

آیا متوجه شدید که یک بچینگ سیار می تواند هزینه های ساخت و ساز شما را کاهش دهد؟ انتقال بتن آماده به سایت شما می تواند هزینه ای غیر ضروری باشد.

در صورت راه‌اندازی کارخانه متحرک، می‌توانید هزینه حمل و نقل خود را به ازای هر یارد کاهش دهید، در حالی که در محل بچینگ بتن با توجه به اینکه هر بار سیمان تازه در محل تولید می‌شود، کیفیت بالاتری سیمان تولید می‌کند.

در نقطه ای که بتن از یک بچینگ پلانت خارج از محل حمل می شود، عوامل خارجی می توانند باعث تاخیر در انتقال شوند.

در مواقعی، راننده در جاده مجبور می‌شود در نتیجه تأخیر زمانی، بتن خود را رقیق کند و بتن پایین‌تری ایجاد کند. در مقابل، یک بچینگ پلانت متحرک بتن را قادر می سازد بتن را در عرض چند دقیقه پس از تولید به جایی که نیاز است منتقل کنید.

بچینگ

در امتداد این خطوط، بتن شما نیز از اجزای خارجی مانند گرما و رطوبت محافظت می شود. بچینگ پلانت بتن قوی و قدرتمند هستند. یک بچینگ پلانت بتن را می توان در یک روز در سایت شما راه اندازی کرد، پس از آن می توانید به ترکیبی ثابت از بتن و تحویل منظم اعتماد کنید.

هنگامی که یک بچینگ پلانت بتن راه اندازی می کنید، می توانید تولید بتن خود را با توجه به نیازهای شغلی تنظیم کنید و به شما سازگاری لازم را برای استفاده حداکثری از تولید بتن خود می دهد.

بچینگ پلانت های متحرک بتن در سرتاسر استرالیا در حال افزایش است و دلیل خوبی هم دارد. به عنوان مثال، آنها یکی از راه های کاهش هزینه های ساخت و ساز با اجتناب از مسیر بتن آماده به محل کار شما هستند.

با بچ پلانت سیار، می‌توانید هزینه‌های حمل و نقل غیرضروری را در هر یارد کاهش دهید و در عین حال بچینگ بتن را در محل با کیفیت بالاتری تولید کنید، زیرا هر بار سیمان تازه تولید می‌شود.

در مورد تحویل از کارخانه های بچینگ خارج از محل فکر کنید. به نظر شما عوامل خارجی در انتقال بتن چه نقشی دارند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.