شلوار لی زنانه مارک زارا برای درمان اگزما مناسب است

اگر به دنبال یک جفت مناسب هستید اما نمی‌خواهید به سراغ شلوار جین تنگ بروید، زیرا آن‌ها شبیه به استایل شما نیستند، شلوار جین راسته میانه‌ی مناسبی است.

برخلاف سایر انواع شلوار لی زنانه مارک زارا این شلوارها معمولاً مستقیماً از باسن تا مچ پا بریده می شوند. آنها کمی در اطراف ران ها چسبیده اند اما در اطراف ساق پا کمی شل هستند.

آنها برای بلند کردن پاهای شما و به عنوان جایگزینی برای شلوار جین تنگ عالی هستند. به دلیل نحوه طراحی با اکثر تیپ های بدنی مناسب است.

می‌توانید بسته به نوع لباسی که می‌خواهید آن‌ها را با کفش‌های پاشنه بلند یا تخت ست کنید!شلوار جین مچ پا، نسخه برش خورده شلوارهای لاغر است.

این نسخه کوتاه‌تر، فضای تنفسی برای مچ پاها فراهم می‌کند و با هر تاپ عالی به نظر می‌رسد. بهترین چیز در مورد شلوار جین مچ پا این است که آن‌ها در سبک‌های بسیار متنوعی هستند که مطمئناً یکی از آنها را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.

اگر فریم کوچکی دارید، این شلوار جین می تواند شما را قد بلندتر و لاغرتر جلوه دهد، به گونه ای که هرگز فکرش را نمی کردید بتوانید از آن استفاده کنید. آنها برای پوشیدن گاه به گاه مناسب هستند زیرا راحت هستند، پوشیدن آنها ساده است و با هر کفشی عالی به نظر می رسند.

وقتی در حال استایل کردن هستید، همیشه به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد تعادل است. اگر تاپ خیلی بزرگ می پوشید، باید آن را با شلوار جین مناسب تری بپوشید، در حالی که اگر شلوار ساق پا گشاد می پوشید، بالاتنه را باریک نگه دارید.

شلوار جین گشاد بخشی از مد دهه 1970 است که در سال های اخیر احیا شده است. این مدل از شلوارهای جین گشادتر از ران بریده می شوند و با حرکت از زانو به سمت پاچه می توانند گشادتر شوند، برخلاف شلوار جین بوتکات و گشاد که از طریق ران قرار می گیرند و زیر زانو گشاد می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.