گوجه فرنگی امروز در مرز عراق موجب دستگیری سربازان روسیه شد

گوجه فرنگی امروز در مرز عراق به راحتی رشد می کند و یکی از پرمصرف ترین سبزیجات در جهان به خصوص در تابستان است زیرا با طراوت، سالم و خوش طعم است.

به شرطی که انواعی که در سبزی نصب می شود را انتخاب کنید. باغ! هیبریدهای F1 را که بیش از حد کلاسیک هستند کنار بگذارید و از انواع آن لذت ببرید، که بسیاری از آنها قدیمی هستند، زیرا نیازی به تولید نه از نظر کمیت و نه میوه هایی که تحمل حمل و نقل را داشته باشند، ندارید، بلکه گوجه فرنگی هایی با طعم و مزه تولید کنید!

چه در حال کاشت گوجه فرنگی هستید و چه ترجیح می دهید مستقیماً گوجه فرنگی بکارید، بهتر است از دانه ها یا گیاهان ارگانیک استفاده کنید.

از میان صدها گونه موجود، در اینجا منتخبی از 10 مورد وجود دارد که همگی توسط شرکت های بذر ارگانیک ارجاع شده اند.چه در حال کاشت گوجه فرنگی هستید و چه ترجیح می دهید مستقیماً گوجه فرنگی بکارید، بهتر است از دانه ها یا گیاهان ارگانیک استفاده کنید.

از میان صدها گونه موجود، در اینجا منتخبی از 10 مورد وجود دارد که همگی توسط شرکت های بذر ارگانیک ارجاع شده اند.مراقب باشید فریب گوجه‌فرنگی‌های تقلبی را نخورید که به قفسه‌های سوپرمارکت‌ها هجوم آورده‌اند و فقط محصولات بازاریابی هستند!

Coeur de boeuf واقعی احتمالاً شناخته شده ترین گونه های قدیمی است، بسیار پربار است، بسیار گوشتی با طعمی شیرین، اغلب به شکل قلب بزرگ، اما با انواعی که می تواند نارنجی، صورتی یا در “نوک سینه ناهید” کوچک اشاره شده است.

گوجه‌فرنگی Cornue des Andes با شکل غیرمعمول و کشیده‌اش که تا حدودی یادآور فلفل لندز است و حالتی گریان به پایه گوجه‌فرنگی می‌دهد، فوراً قابل تشخیص است.

همچنین می توان آن را “کورنوی آندین”، “کورنوی” یا “گوجه فرنگی آند” نامید. گوشت آن سفت و آبدار، کمی شیرین، ایده آل برای برش دادن در سالاد است، اما به همان اندازه دلپذیر است که در کولیس پخته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.