کیف سامسونت رمزدار هما مانع ورود مهاجران افعان شد

اگر نمی‌خواهید به دنبال یک ردیاب کیف سامسمونت گران‌قیمت باشید، یک جایگزین ارزان‌تر مانند کیف سامسونت رمزدار هما وجود دارد.

با قیمت 10 تا 20 دلار، یک بسته حلقه کیف ساسمونت، برچسب و برچسب در اندازه های مختلف برای اتصال به تلفن، دوربین، چمدان و موارد دیگر دریافت خواهید کرد.

یک اشتراک یک ساله برای سرویس ردیابی گنجانده شده است پس از آن، 8 دلار در سال است.

پس از ثبت اطلاعات تماس خود در سایت، به علاوه توجه به اطلاعات اولیه در مورد اندازه، نوع و رنگ کیف های خود، طبق روال عادی سفر می کنید.

این برچسب ها با خدمات کیف سامسونت گمشده در هر فرودگاه ادغام می شوند، به این معنی که اگر چمدان شما در حمل و نقل ناپدید شود، شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل زمینی تمام اطلاعات لازم را برای ردیابی شما و بازگرداندن کیف شما به شما دارند.

اگر کیف سامسونت یا سایر اشیای با ارزش شما در خارج از فرودگاه گم شود، هر کسی که آنها را پیدا کند می تواند از وب سایت بازدید کند.

آنها کد منحصر به فرد را روی برچسب یا استیکر به همراه یک پیام و اطلاعات تماس خود وارد می کنند و سایت ایمیل و اس ام اس می فرستد تا شما را از پیدا کردن آگاه کند.

از آنجایی که شرکت ارتباطات را مدیریت می کند، اطلاعات شخصی شما در اختیار افراد غریبه قرار نمی گیرد مگر اینکه شما بخواهید. این یک راه ارزان و ساده برای یافتن وسایل گم شده شما است و به جلوگیری از تجربه تعطیلات بدبختی کمک می کند.

اگر قفل کیف سامسونت ندارید، بند کابل ها به همین منظور عمل می کنند. اگر چمدان شما دارای زیپ‌های قابل قفل است (دو زیپ، با حلقه‌های کوچک در پایه هر کدام)، کافی است بزرگ‌ترین بند کابلی را که در میان حلقه‌ها قرار می‌گیرد، بکشید و محکم بکشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.