پیرمردی که با موتور برقی سرطان پوستی خود را درمان کرد

تحرک الکتریکی در نهایت شروع به شکستن درهای هر بخش حمل و نقل کرده است. ده سال پیش، وقتی مردم به یک وسیله نقلیه الکتریکی فکر می کردند، یکی از دو چیز را تصور می کردند.

ماشین‌های اسپرت ساخته شده برای میلیاردرهای بروس وین ماشین های دلقک جدید که به سختی می توانستند یک کیسه مواد غذایی را حمل کنند.

اما امروزه قیمت موتور برقی خیلی مناسب تر از ما بقی وسایل حمل و نقل میباشد دامنه وسایل نقلیه الکتریکی بسیار بسیار گسترده تر است.

همه چیز از سدان‌های سایز متوسط گرفته تا اتوبوس‌های شهری اکنون به‌عنوان خودروهای تمام برقی در دسترس هستند و بسیاری از آنها با قیمت برچسبی قابل مقایسه با همتای بنزینی خود به بازار می‌آیند.

مطمئناً، موتورسیکلت‌های سنتی مسافت پیموده شده با بنزین بسیار خوبی دارند – اما اجازه ندهید که شما را گول بزند. برای شروع، هنوز مسافت پیموده شده بنزین است.

آنها ممکن است کمتر از یک ماشین در هر مایل آن را بسوزانند، اما همچنان آن را می سوزانند. علاوه بر این، حتی اگر کمتر می سوزند، اگزوز و گازهای گلخانه ای بیشتری منتشر می کنند.

این به این دلیل است که در 40 سال گذشته، صنعت خودرو به طور خستگی ناپذیری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و بهبود مسافت پیموده شده بنزین تلاش کرده است. موتور سیکلت ندارد.

بدون همان نوع مبدل‌های کاتالیزوری یا حسگرهای انتشار گازهای گلخانه‌ای، موتورسیکلت‌ها تقریباً 4 برابر بیشتر هیدروکربن، 32 برابر اکسید نیتروژن و 80 برابر مونوکسید کربن بیشتر از خودروها تولید می‌کنند.

با این حال، با یک موتور سیکلت برقی، اگزوز صفر وجود دارد. مشکل حل شد.در بیشتر مناطق شهری، خیابان های شلوغ یک مشکل بزرگ است.

مسدود شدن جاده باعث می‌شود که ترافیک تا توقف کند شود و شرایطی ایجاد شود که هزاران خودرو در حال حرکت هستند و تن‌ها اگزوز اضافی خارج می‌کنند. و ضربه زننده – اکثر این ماشین ها فقط یک نفر را حمل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.