مزایای سلامتی داشتن کاکتوس در خانه

در حالی که کاکتوس‌ها می‌توانند اضافات فوق‌العاده‌ای به نمایش‌های گیاهان داخل خانه شما ایجاد کنند، ممکن است از خود بپرسید که آیا داشتن کاکتوس در خانه برای سلامتی شما و خانواده‌تان مفید است یا خیر. مطمئناً، آنها زیبا به نظر می رسند و می توانند یک اتاق را به هم ببندند، اما آیا هدف بیشتری را دنبال می کنند؟

بنابراین، آیا داشتن کاکتوس در خانه خوب است؟ در واقع، پاسخ کاملاً بله است. وجود کاکتوس ها در خانه فواید زیادی دارد، چه عاطفی و چه فیزیکی. اینها شامل کیفیت بهتر هوا، افزایش خلق و خو، بهره وری بیشتر، مزایای درمانی و در کودکان احساس مسئولیت و موفقیت است.

در این مقاله، ما هر یک از مزایای سلامتی داشتن کاکتوس که با کود ارگانیک پرورش داده شده در داخل خانه را بررسی خواهیم کرد و همچنین درباره بهترین کاکتوس‌ها برای رشد در خانه صحبت خواهیم کرد.

کیفیت بهتر هوای داخل ساختمان
وقتی نفس می کشیم، اکسیژن را به دی اکسید کربن تبدیل می کنیم. دی اکسید کربن سمی است که ما دفع می کنیم و سمی است که گیاهان روی آن رشد می کنند و دوباره به اکسیژن تبدیل می شوند.

کاکتوس دی اکسید کربن آزاد شده را در خانه جذب می کند و آن را به اکسیژن تازه و تمیز باز می گرداند تا شما و خانواده تان در حالی که در خانه هستید نفس بکشید. این یک مزیت آشکار برای سلامت کلی شما است، به خصوص وقتی که میزان آلودگی هوای داخل خانه را در نظر بگیرید (نکته: اغلب 2 تا 5 برابر بیشتر از هوای بیرون آلوده است!).

این گیاهان همچنین سطوح برخی از آلاینده های خانگی مانند دی اکسید نیتروژن و بنزن را کاهش می دهند. بنابراین، هرچه تعداد کاکتوس‌های داخل آن بیشتر باشد، کیفیت هوای شما بهتر خواهد بود.

داشتن کاکتوس در داخل خانه می تواند شما را شادتر کند
کاکتوس در لیوان.
کاکتوس های داخلی زیبا که می توانند به شما احساس آرامش، آرامش و بی نهایت شادی بدهند!
وجود گیاهانی مانند کاکتوس ها در داخل خانه می تواند احساس آرامش و خلق و خوی شما را افزایش دهد. بالاخره چه کسی می خواهد بدون زیبایی طبیعت در درون خود گیر کند؟ این فقط یک نظریه نیست؛ بارها و بارها توسط مطالعاتی مانند این ثابت شده است. ظاهر زیبا و رنگارنگ کاکتوس ها به کاهش استرس کمک می کند و همچنین افسردگی ناشی از استرس را کاهش می دهد زیرا ما به طور فعال استرس خود را به مراقبت از کاکتوس منتقل می کنیم.

کاکتوس ها نه تنها می توانند شما را شادتر کنند، بلکه می توانند همسرتان را نیز شادتر کنند و پیوند بین شما و خانواده تان را افزایش دهند. این به این دلیل است که با مراقبت از گیاهان، ما به طور طبیعی نسبت به اطرافیان خود همدلی و مراقبت می کنیم.

به طور کلی، داشتن کاکتوس در داخل خانه می‌تواند پیوندی را که با خود، دوستان و اعضای خانواده‌مان داریم، بهبود بخشد.

آنها می توانند شما را سازنده تر کنند
چه در خانه کار کنید یا یک کاکتوس در دفتر کار خود داشته باشید، این گیاهان کوچک گلدان پلاستیکی می توانند در طول روز کاری شما را بازده بیشتری کنند. همراه با افزایش خلق و خوی شما، داشتن یک کاکتوس در داخل خانه می تواند به شما احساس انرژی بیشتری بدهد و برای انجام آن روز آماده باشید.

آنها نه تنها شما را سازنده تر می کنند، بلکه فرزندانتان را نیز بهره ورتر می کنند. کودکانی که زمانی را در اطراف گیاهان سرپوشیده می گذرانند تمایل به یادگیری بهتری دارند، به این معنی که داشتن کاکتوس در خانه می تواند به آنها کمک کند تا روی تکالیف خود تمرکز بهتری داشته باشند، به موضوعات یادگیری خود علاقه مند شوند و ذهن خود را حیاتی و پرانرژی نگه دارند.

کاکتوس داخلی یک تجربه یادگیری عالی است
گیاهان کاکتوس در ظرفی نزدیک پنجره.
بچه ها می توانند مهارت های رفتاری خاصی را توسعه دهند و یاد بگیرند که چگونه با مراقبت از کاکتوس ها مسئولیت پذیر باشند.
فرقی نمی کند انگشت شست سبز شما کمی به سمت مشکی به نظر می رسد یا کودکی دارید که به چیزهای طبیعت علاقه مند است، داشتن کاکتوس در داخل خانه یک تجربه یادگیری عالی است و می تواند به شما یا فرزندتان حس خوبی بدهد. از دستیابی

اگر هرگز از گیاهی مراقبت نکرده‌اید یا به دنبال گسترش افق باغبانی خود هستید، مراقبت از یک گیاه سرپوشیده تجربه‌ای ارزشمند است که زمان زیادی را برای نگهداری از شما نمی‌گیرد و در عین حال به شما امکان می‌دهد از عناصر طبیعی لذت ببرید. در داخل خانه.

برای کودکان، داشتن کاکتوس در خانه به آنها این فرصت را می دهد که هنگام آب دادن و بررسی شرایط کاکتوس (مانند اطمینان از اینکه نور کافی دریافت می کند و در معرض شرایط سرد قرار نمی گیرد) مسئولیت را بیاموزند. این می تواند بهتر آنها را برای مراقبت بالقوه از حیوان خانگی آینده یا حضور در محیط مدرسه آماده کند.

آنها می توانند به شما در بهبودی کمک کنند
اگرچه این ممکن است برای هر خانواده ای صدق نکند، اما شایان ذکر است که داشتن کاکتوس در داخل خانه این امکان را دارد که به فردی که بیمار است کمک کند سریعتر بهبود یابد. نشان داده شده است که گیاهان در اتاق های بیمارستان به دلیل اثرات تسکین دهنده و خواص کاهش استرس به بهبود سریعتر بیماران کمک می کنند.

اگر اخیراً یک روش پزشکی انجام داده اید، مراقبت از کاکتوس داخلی شما حتی ممکن است زمان بهبودی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

مراقبت از کاکتوس سرپوشیده می تواند درمانی باشد
شخصی که رطوبت کاکتوس را بررسی می کند.
کاکتوس های داخلی برای التیام تروما ایده آل هستند

از آنجایی که فرآیند مراقبت از آنها می تواند درمانی باشد
داشتن کاکتوس در خانه و مراقبت از آن می تواند برای کسانی که نوعی ضربه را تحمل کرده اند، درمانی باشد. به جای تمرکز صرف بر روی رویداد آسیب زا، ذهن می تواند به سمت کاکتوس سرگردان شود، از آن مراقبت کند و بر روی نیازهای آن تمرکز کند، در حالی که روی رویدادهای انجام شده کار می کند.

آنها می توانند صدای پس زمینه فضای باز یا داخلی را کاهش دهند
استفاده از فلور برای کاهش صدایی که در باغ خود می شنوید به یک گرایش رایج تبدیل شده است، اما آیا می دانستید که داشتن یک گیاه در داخل خانه می تواند به مشکلات سر و صدا نیز کمک کند؟

کاکتوس داخلی در آپوت.
قرار دادن کاکتوس ها در کنار درها، پنجره ها یا در محل کار می تواند به کاهش سطح سر و صدا و ایجاد یک اثر آرام بخش کمک کند.
کاکتوس‌ها می‌توانند به کاهش صدای پس‌زمینه‌ای که در خانه‌تان می‌شنوید، هر زمان که می‌خواهید آرام شوید، کمک می‌کنند. این به دلیل نویز جهشی سطح آنها از آن و دور از شما است. قرار دادن کاکتوس‌ها در کنار درها، پنجره‌ها، در محیط کار یا اطراف اتاق‌های راحتی می‌تواند به کاهش سطح سر و صدا و ایجاد یک اثر آرام‌بخش کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.