فوم سقفی تهران با مرغ مینا صحبت می کند

فوم سقفی تهران در محل را می توان برای عایق کاری و کاهش نشت هوا به دیوارها، سطوح زیر شیروانی یا زیر کف دمید. می‌توانید از قوطی‌های کوچک عایق کف تحت فشار برای کاهش نشت هوا در سوراخ‌ها و ترک‌ها، مانند قاب پنجره‌ها و درها، و نفوذ برق و لوله‌کشی استفاده کنید.

دو نوع عایق فوم در محل وجود دارد: سلول بسته و سلول باز. هر دو معمولا با پلی اورتان ساخته می شوند. با فوم سلول بسته، سلول های با چگالی بالا بسته می شوند و با گازی پر می شوند که به فوم کمک می کند تا فضاهای اطراف آن را پر کند. فوم سلول بسته با ارزش عایق حدود R-6.2 در هر اینچ ضخامت موثرترین فوم است.

نوع عایق که باید انتخاب کنید بستگی به نحوه استفاده از آن و بودجه شما دارد. در حالی که فوم سلول بسته دارای R-value بیشتری است و مقاومت قوی تری در برابر رطوبت و نشت هوا ایجاد می کند، این ماده نیز بسیار متراکم تر است و نصب آن گران تر است.

فوم سلول باز سبک تر و ارزان تر است، اما نباید در زیر سطح زمین که بتواند آب را جذب کند، استفاده شود. با یک نصاب حرفه ای عایق مشورت کنید تا تصمیم بگیرید کدام نوع عایق برای شما مناسب است.

عایق بندی مناسب سقف کلیسای جامع باعث می شود که دمای سقف به دمای اتاق نزدیک تر بماند و توزیع دمایی یکنواخت در سراسر خانه ایجاد کند.

سقف های کلیسای جامع باید فضایی بین عرشه پشت بام و سقف خانه برای عایق کاری و تهویه کافی فراهم کنند. این را می توان از طریق استفاده از تیرچه های خرپایی، قاب خرپایی قیچی یا تیرهای به اندازه کافی بزرگ به دست آورد.

طراحی سقف گرم اجازه می دهد تا عایق بیشتری در حفره سقف نصب شود زیرا نیاز به فضای دریچه از بین می رود. مهم است که حفره سقف کاملاً از فضای مطبوع زیر آب بندی شود تا از نفوذ رطوبت و تخریب سقف جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.