فروش لباس عروس عمده در بازار چین رونق یافت

مهمتر از همه، لباس عروس عمده باید منعکس کننده سبک طبیعی عروس باشد. اگر مدلی را انتخاب کنید که ربطی به استایل شما نداشته باشد، به صورت منفی جلوه می کند و روی کل ظاهر شما تاثیر می گذارد.

شما هرگز نباید طرحی را انتخاب کنید که از آخرین روند پیروی می کند اما شما آن را دوست ندارید. در پایان روز، لباس عروس، لباس عروس است، همانطور که او دوست دارد.

اگر خواب یک لباس رنگی می بینید، چرا که نه؟ به تجربه و دانش طراحان و کارمندان فروشگاه عروس اعتماد کنید و به شما مشاوره دهیم. اما ایده های خود را در ذهن داشته باشید و اجازه ندهید چیزی به شما فشار بیاورد که نمی خواهید!

لباس باید نشان دهنده شخصیت شما باشد و نه برعکس.

دوریس متخصص از استودیوی عروس Liebesbraut می‌داند: «مهم‌ترین چیز برای پیدا کردن لباس مناسب این است که احساس راحتی کنید و به احساس درونی خود گوش دهید، زیرا لباس عروس یک موضوع ذهنی نیست.

نوع عروس باید خط کشیده شود.آیا به این فکر می کنید که لباس خود را به اندازه کافی بسازید؟ بسیاری از عروس خانم ها فکر می کنند که رفتن به خیاط برای درست کردن لباس بسیار گران تر است.

اما اینطور نیست، زیرا نسبت قیمت به عملکرد عالی است. لباس شما مانند یک دستکش بدن شما را در آغوش می گیرد، منحصر به فرد! اگر نمی‌خواهید لباسی متناسب داشته باشید، طراحان توصیه می‌کنند که یک لباس کاتالوگ سفارش دهید و آن را به تن خود بچسبانید.

لباسی را که در آن احساس راحتی می‌کنید پیدا کنید و آن را مطابق میل خود تغییر دهید: یک لوازم جانبی روی کمر یا باسن، یک پارچه متفاوت یا یک اکسسوری جسورانه، چیزی که شخصیت شما را نشان می‌دهد.

هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما وجود ندارد.دوریس از استودیو عروس Liebesbraut توصیه می‌کند مطمئن شوید که شکل توری و بند با چهره عروس هماهنگ است.

توری خیلی درشت یا بند های خیلی پهن مثلاً باعث غرق شدن صورت ظریف عروس می شود. پارچه‌ها و رنگ‌های توری مناسب رنگ پوست فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورند و چهره را ظریف و درخشان نشان می‌دهند و این شکل نیز با برش مناسب بهترین مزیت خود را نشان می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.