فروش سرامیک شیشه ای در شهرهای اروپا ممنوع شد

سرامیک شیشه ای یکی از افزودنی های محبوب آشپزخانه و حمام در پروژه های بازسازی خانه امروزی است. کاشی شیشه ای در بسیاری از بافت ها، پرداخت ها، رنگ ها و سبک های مختلف موجود است.

نکته مهم در مورد کاشی دیوار شیشه ای این است که نور را منعکس می کند و می تواند به حمام و آشپزخانه ظاهری مطبوع و درخشان بدهد.

ابتدایی ترین نوع سرامیک شیشه ای کاملا شفاف و صاف است. شفاف و بدون رنگ به آن اجازه می دهد تا با هر طرح رنگی آشپزخانه یا حمام مطابقت داشته باشد و در عین حال ظاهری زیبا ایجاد کند.

یکی از ایرادات استفاده از شرامیک صاف و شفاف این است که لایه پشتی چسب نیز نمایان می شود. بنابراین باید در انتخاب پشتی کاشی جذاب دقت کرد.

قبل از خرید سرامیک دیواری شیشه ای شفاف، دیدن نمای کاشی از نزدیک مانند یک نمایشگاه، ایده خوبی است.کاشی شیشه ای شفاف مات، حباب دار یا حکاکی شده به اندازه انواع صاف، پشت چسب را نشان نمی دهد.

سرامیک های مات شده ظاهر یخی خنکی دارند، در حالی که کاشی های دیوار شیشه ای حباب دار دارای حباب هایی در هر مربع شفاف هستند.

سرامیک شیشه ای اچ شده دارای طرح تزئینی سفید روی شیشه شفاف است. اچینگ با برش شیشه لیزری، سندبلاست یا محلول اسید ایجاد می شود.

سرامیک شیشه ای به جای صاف و مربع گرد است. از ذوب شیشه در قالب ایجاد می شود. کاشی شیشه ای مترو نسخه ای از کاشی سرامیکی مترو است و کاشی های مستطیلی نسبتا بزرگ هستند.

کاشی مترو به خاطر کاشی های مورد استفاده در سیستم اصلی حمل و نقل زیرزمینی نیویورک نامگذاری شده است. این کاشی‌های بزرگ‌تر اغلب در حمام‌ها مانند قسمت‌های حمام یا قسمت پایین دیوارهای حمام استفاده می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.