سنگ مرمریت هرسین کرمانشاه موجب تسکین دندان درد شد

سنگ مرمریت هرسین کرمانشاه به ویژه سنگ مرمر کارارا شناخته شده است. چه بر روی زمین قرار گیرد و چه در لمس های کوچک استفاده شود، درخشش واقعی را به اتاق می بخشد.

سنگ مرمر سفید کم و بیش دارای رگه های خاکستری مشخص است. بنابراین، سنگ مرمر سفید Carrara C با صلاحدید رگه های آن مشخص می شود در حالی که سنگ مرمر دارای رگه های خاکستری بسیار مشخص است.

سپس کنتراست بیشتر مشخص می شود که به دکوراسیون داخلی شما شخصیت می بخشد.

سنگ مرمر خاکستری نیز از نظر سنگ مرمر یک کلاسیک عالی است. درست مانند سنگ مرمر سفید، سنگ مرمر خاکستری رنگ های مختلفی دارد.

برای مثال می‌توان به سنگ مرمر اشاره کرد که دارای پس‌زمینه خاکستری و رگه‌های سفید با ظاهری تار است. این رگه ها که اغلب به یک اثر ابری تشبیه می شوند، مرمر خاکستری را به ویژه درخشان می کنند.

برعکس، رگ خاکستری با رگه های بسیار ظریف و منظم خود متمایز می شود. این سنگ به دلیل خطی بودن الگوی آن برای ایجاد فضایی ایده آل است.

برای یک دکوراسیون زیبا و جاودانه، سنگ مرمر سیاه کاندیدای ایده آل است. سنگ مرمر سیاه استخراج شده در اسپانیا دارای پس زمینه سیاه عمیق است. رنگ رگه ها سفید است و بسته به معدن استخراج، کم و بیش مشخص خواهد شد. روکش براق جلوه ای آینه ای ایجاد می کند که به ظاهر خیره کننده آن می افزاید.

برای مثال می توان از سنگ مرمر سیاه به تنهایی برای یک کف یکنواخت استفاده کرد یا با مرمر سفید ترکیب کرد تا جلوه شطرنجی ایجاد کند. در این مورد، معمولاً به طور متناوب با سنگ مرمر استفاده می شود که سفیدی آن کاملاً با عمق سنگ مرمر سیاه تضاد دارد. الگوهای دیگر را می توان با توجه به تخیل ایجاد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.