سس سیر دلپذیر که با روکش طلا تولید می شود

در آشپزی کوبایی، موجو به هر سسی که با سس سیر دلپذیر ،روغن زیتون یا گوشت خوک و آب مرکبات، به طور سنتی آب پرتقال تلخ درست می‌شود، اطلاق می‌شود.

معمولاً برای طعم دادن به غده کاساوا و همچنین برای ترشی کردن گوشت خوک کباب استفاده می شود. بدون پونه کوهی، سس به طور معمول “موهیتو” نامیده می شود و برای فرو بردن چیپس چنار و کاساوا سرخ شده (یوکا) استفاده می شود.

برای تهیه ماریناد برای گوشت خوک، مواد تشکیل دهنده آب پرتقال تلخ، سیر، پونه کوهی، زیره و نمک است. سیر همچنین به عنوان یک ماده در سایر آماده سازی های موجو در غذاهای مختلف استفاده می شود.

این سس سیر کباب شاپ به راحتی با 7 ماده در دو مرحله آسان درست می شود و طعمی شبیه سس سیر کباب فروشی مورد علاقه شما دارد! به طرز شگفت‌انگیزی خامه‌ای با کمی تنگ است و در کباب، سالاد، گوشت کبابی و به عنوان دیپ خوشمزه است!

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه سس سیر خامه ای اعتیاد آور و خوشمزه ای را که در کباب فروشی ها استفاده می کنند درست کنید؟

خبر خوب! من امروز یک دستور ساده برای سس سیر دارم، بنابراین می توانید آن را در هر زمان در خانه درست کنید و لذت ببرید!

این دستور غذا از سس سیر در مورد علاقه من و بهترین کباب فروشی (به نظر صادقانه و متواضع من) در هنگ کنگ 27 کباب خانه الهام گرفته شده است.

بعد از سال ها لذت بردن (بخوانید: استنشاق) سس آنها و درخواست سس EXTRA EXTRA EXTRA در رول های مرغ، کباب های گوشت دونر و جعبه های گوشت دونر و سالاد، تصمیم گرفتم آن را در خانه درست کنم تا بتوانم آن را در خانه درست کنم. همه چیز در آن

این سس سیر با سس مایونز و پایه ماست یونانی به طرز شگفت انگیزی خامه ای است. همچنین دارای نت های سیر دوست داشتنی است و با پاشیدن مخلوط ادویه های خاورمیانه به نام za’atar چاشنی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.