سرامیک راک بنی هاشم قابلیت پخش موسیقی دارد

در بازار انواع سرامیک راک بنی هاشم با کاربردهای مختلف وجود دارد. برای اینکه بدانید بسته به نوع فضا و ویژگی های طرح چگونه مناسب ترین را انتخاب کنید، راهنمایی می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در این مقاله در مورد پوشش های داخلی و خارجی که می توانید در این متریال بسازید صحبت خواهیم کرد. همچنین اینکه کدامیک برای کف و دیوار بهترین هستند و چه روندهایی در حال تحمیل هستند.

کاشی هایی که برای کف طراحی می شوند اغلب ضخیم هستند و سطح ناهمواری دارند تا آسیب های ناشی از اصطکاک را کاهش دهند.

انواع سرامیک برای کف که وجود دارد بر اساس سطح تخلخل متمایز می شود. هر چه تخلخل بیشتر باشد، جذب آب بیشتری خواهد داشت و در نتیجه خطر پارگی بیشتر می شود.

اما هرچه سطح پایین تر باشد، ضد آب تر خواهند بود.

اگر برای کف های سرامیکی میزان تردد در نظر گرفته شود، در سرامیک های دیواری عامل تعیین کننده میزان رطوبت است.

به عنوان مثال، اگر فضایی که قرار است بپوشانید آشپزخانه یا حمام است، بهتر است از سرامیک هایی استفاده کنید که بافت صاف تری دارند تا مایعات به راحتی تخلیه شوند و در نتیجه از مشکلات رطوبت و قارچ جلوگیری شود.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که مهم نیست کدام یک از انواع کاشی های دیوار را انتخاب می کنید، باید نازک تر از کاشی های کف باشند. اگر وزن زیاد باشد، این احتمال وجود دارد که از دیوار جدا شده و در نهایت شکسته شوند.

حالا که نحوه انتخاب صحیح سرامیک ها را مشخص کردید، اکنون برای شما توضیح می دهیم که انواع سرامیک ها با توجه به فضاها چیست. بنابراین، ما در مورد مواردی صحبت خواهیم کرد که برای کف و دیوار در طراحی داخلی و خارجی ایده آل هستند. اجازه دهید ما شروع!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.