زیتون سبز در شیراز در درمان لاغری موضعی موثر است

انسان هزاران سال است که در حال رشد ، برداشت و لذت بردن از زیتون سبز در شیراز است. ما آنها را نه تنها برای میوه های آنها بلکه روغن آنها نیز ارزیابی می کنیم. با این حال ، همه درختان زیتون میوه ای ندارند.

درختان زیتون به اصطلاح “بی ثمر” استریل هستند ، آنها گل می کنند و کاملاً زینتی هستند اما در صورت تولید میوه های قابل دوام ، اندک هستند.

به راحتی می توان به انتخاب گسترده زیتون های موجود در فروشگاه مواد غذایی لذیذ خود نگاه کرد و تصور کنید که می توانید هر یک از این انواع را رشد دهید.

اما فقط چند نوع موجود در مرکز باغ محلی خود یا از طریق خرده فروشان سفارش پستی پیدا خواهید کرد. با این حال ، اگر در آب و هوای خشک و گرم زندگی می کنید (به طور کلی مناطق 8-10) 1 ، می توانید با موفقیت چندین نوع زیتون میوه ای را برای تهیه میز یا فشار دادن زیتون برای روغن پرورش دهید.

گونه های اصلی درختان زیتون بومی سوریه و آسیای صغیر بودند ، اما هزاران سال است که کشت می شوند و مشهورترین گونه ها اکنون به مناطقی که در اصل توسعه یافته و کشت شده اند ، متصل هستند.

این مناطق نیمه گرمسیری همان نوع آب و هوایی را ارائه می دهند که از رشد انگورهای شراب پشتیبانی می کند ، اما زیتون ها به مراقبت بیشتری نیاز دارند و برای بالغ شدن بسیار طولانی تر هستند.

با این حال ، زیتون ها تمایل به زندگی و تولید میوه برای صدها سال دارند ، بنابراین سرمایه گذاری زمان ارزش آن را دارد.درختان زیتون از بذر رشد نمی کنند. آنها یا از قلمه های ریشه یا شاخه شروع می شوند یا بر روی سایر ریشه ها یا درختان پیوند می خورند.

درختان زیتون تمایل به گرده افشانی دارند ، اما کاشت دو نوع باعث گرده افشانی و بهره وری می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.