زنی با کشمش تیزابی خرمایی ته چین بوقلمون درست کرد

کشمش تیزابی خرمایی غذایی است که شاید تا کنون قربانی بی تفاوتی شما شده است. اگرچه برای بسیاری از افراد، آنها برای چشم غیر جذاب به نظر می رسند، اما حقیقت این است که این میوه خشک است که فواید سلامتی متعددی را ارائه می دهد.

احتمالاً این اولین چیزی است که در ترکیب دنباله دار کنار می گذارید، اما کشمش اگر به درستی خورده شود، غذای عالی است.

متخصص تغذیه برای وبلاگ توضیح داد، مصرف روزانه کشمش می تواند به عملکرد سیستم عصبی یا بهبود سیستم گوارشی کمک کند، از جمله فواید دیگر.

 

مصرف روزانه 40 گرم کشمش (تقریباً یک مشت) به سلامت دستگاه گوارش، جلوگیری از یبوست و بهبود انتقال روده و همچنین تنظیم سطح گلوکز و کلسترول خون کمک می کند.

در مورد کشمش نیز برخی از ویتامین‌ها مانند ویتامین C را در فرآیند کم‌آبی از دست می‌دهند. به همین دلیل، متخصصان اصرار دارند که هرگز مصرف کشمش را جایگزین مصرف کشمش در حالت طبیعی خود نکنند، زیرا دارای خواص ضروری مانند هستند. الیافی که در حالت کم آبی به یک اندازه وجود ندارند.

در نهایت، غذاهایی با این اندازه کوچک، کمتر سیرکننده هستند، بنابراین فرد کمتر از میزان مصرف خود آگاه است. بهترین کار این است که مشت مربوطه را در ظرفی رزرو کنید و کیف را نگه دارید تا زیاد گناه نکنید.

مصرف متوسط ​​آنها فواید سلامتی متعددی دارد، زیرا سرشار از فیبر، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی و اسید تارتاریک هستند و همچنین حاوی موادی هستند که به سلامت روده بزرگ کمک می کنند و انرژی را تامین می کنند.

کشمش حاوی مواد معدنی مفیدی مانند آهن، مس، منیزیم و پتاسیم است که مواد معدنی قلیایی یا اساسی در مقیاس pH هستند و می توانند به تعادل سطح اسیدیته در معده کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.