بستن آتل شبانه موجب کاهش آرترز گردن می شود

برای مثال، شکستگی انگشت ممکن است زمانی رخ دهد که با دست خود به عنوان تکیه گاه به زمین بیفتید یا دست خود را به چیزی ضربه بزنید.با آتل شبانه این درد را کاهش دهید.

اکثر انگشتان شکسته معمولاً بدون درمان بهبود می یابند.تشخیص شکستگی، رگ به رگ شدن یا دررفتگی انگشت ممکن است دشوار باشد.

جراحات وارده به انگشت شست می تواند به ویژه برای مراقبت از آن مهم باشد، زیرا شست برای دست برای گرفتن درست اشیا مهم است.

برخی از علائم شکستگی یا دررفتگی انگشت عبارتند از تورم، درد شدید و کج نشان دادن انگشت. تورم می تواند حرکت انگشت را دشوار کند. همچنین وقتی انگشت یا نوک انگشت را فشار می دهید ممکن است درد داشته باشد.

اگر انگشت نادرست نباشد، معمولاً خود به خود بهبود می یابد. می توانید انگشت آسیب دیده را به انگشت مجاور بچسبانید تا کمتر آسیب ببیند. ساده ترین راه برای تشخیص اینکه آیا یک انگشت ناهمتراز است یا نه این است که سعی کنید انگشت را حرکت دهید یا دست را ببندید و ببینید که چگونه واکنش نشان می دهد.

اگر انگشت دررفته شده است، می توانید سعی کنید انگشت را به سمت بیرون بکشید و سپس آن را رها کنید. خیلی وقت ها با این روش انگشت دوباره به سمت راست ختم می شود. اگر انگشت دوباره به مفصل ختم شود، نیازی به درمان نیست.

هنگامی که به دنبال درمان با انحراف قابل توجه یا انگشت خارج از مفصل هستید، پزشک معمولاً ناحیه را بی حس می کند و سپس انگشت را دوباره در موقعیت صحیح قرار می دهد. سپس بانداژ می گیرید.

حتی اگر نیازی به مراجعه به پزشک نداشته باشید، انگشت آسیب دیده معمولاً درد دارد. بهترین راه برای تسکین علائم، مسکن است.

انگشت شکسته ممکن است به مدت حداکثر دو هفته نیاز به بانداژ با آتل داشته باشد. شروع تمرین حرکت انگشت پس از برداشتن آتل یا نوار بسیار مهم است. در غیر این صورت، ممکن است با سفتی طولانی مدت در انگشت دچار مشکل شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.