استفاده از چرم رومبلی برای جلوگیری از اشعه رادیولوژی

قسمت های مختلف پوست نیز چرم رومبلی با کیفیت متفاوتی تولید می کند. به عنوان مثال، قسمت پایین، همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، تمایل به داشتن الیاف شل تری دارد که پوست را تشکیل می دهند.

الیاف شل تر وقتی خیس می شوند اسفنج می شوند و متورم می شوند. قسمت های پایینی پوست نیز بسیار راحت تر از حشرات و خراش هایی مانند حصار سیم خاردار مشخص می شود.

همچنین چین و چروک های بیشتری در پوست اطراف پاها، گردن و سر وجود دارد. این زخم ها و چین و چروک ها دائمی می شوند و تقریباً غیرممکن است که در پردازش چرم از بین بروند.

لایه های مختلف داخل پوست نیز تاثیر زیادی بر کیفیت دارند. چرم دانه کامل و دانه بالا بهترین هستند. تمرکز عمیق ما را روی دانه در مقابل تقسیم فقط چند پاراگراف پایین تر ببینید تا بدانید کدام قسمت را می خرید.

در نهایت، دانستن دقیق چگونگی برداشت پوست خام و پردازش آن از طریق دباغی و تکمیل، یک مهارت مورد نیاز است و به طور قابل توجهی بر کیفیت محصول نهایی تأثیر می گذارد. چرم ایتالیایی به همین دلیل مورد تحسین قرار می گیرد – چرا که صنعتگران چرم ایتالیایی از ماهرترین صنعتگران در جهان محسوب می شوند.

به طور کلی، چهار نوع چرم وجود دارد. اینها عبارتند از: چرم کامل، چرم با دانه بالا، چرم دانه ای اصلاح شده و چرم چسبیده. به تصویر زیر دقت کنید. ببینید که چگونه الیاف به صورت افقی و عمودی در قسمت های مختلف پوست اجرا می شوند.

خرید چرم با الیاف افقی بیشتر به سرعت فرسوده می شود زیرا می توانند به راحتی از هم جدا شوند. با این حال، الیاف عمودی قوی ترین هستند. به عبارت دیگر، هر چه تعداد الیاف عمودی بیشتر باشد، بهتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.