استفاده از عرقیات روح افزا برای رشد کاکتوس

برای سوزاندن چربی بدن خود، به جای انتخاب یک برنامه غذایی با شدت بالا از جمله مرغ و سالاد، مطمئناً برخی از مواد بسیار مؤثر و مهمی را که باید در آن گنجانده شود عرقیات روح افزا و ادویه های هندی را از دست می دهید.

علیرغم آگاهی بیشتر مردم از مشکلات و چالش های مرتبط با چاقی، همچنان نگرانی هایی را ایجاد می کند. بسیاری از کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند از داروهای گیاهی و مکمل های غذایی به عنوان یکی از استراتژی های خود استفاده می کنند.

یک نظرسنجی در ایالات متحده در سال 2008 نشان داد که یک سوم از بزرگسالانی که تلاش جدی برای کاهش وزن داشتند، از مکمل های غذایی برای کاهش وزن استفاده کرده بودند.

همیشه اینطور نیست بسیاری از محصولات گیاهی کاهش وزن شواهد محدودی از اثربخشی دارند. اگر یک گیاه دارویی ناامن تبلیغ شود، که قبل از ممنوعیت افدرا رخ داده است، ممکن است عوارض جانبی گسترده شود.

با توجه به ارتباط بین وزن بدن و سلامتی، از پزشکان مراقبت های بهداشتی در مورد راه هایی برای کمک به کاهش وزن افراد سوال می شود. از آنجایی که بسیاری از بیماران در حال حاضر از داروهای گیاهی استفاده می کنند، ممکن است در مورد استفاده یا اثرات محصولات سؤالاتی داشته باشند.

بنابراین، پزشکان باید از شواهد موجود برای محبوب ترین مکمل های کاهش وزن آگاه باشند. با توجه به تعداد زیاد این محصولات در دسترس، این مقاله بر روی داروهای گیاهی تهیه شده از مواد گیاهی تمرکز خواهد کرد.

بحث همچنین محدود به محصولات حاوی یک گیاه خواهد بود نه ترکیبی از گیاهان. گیاهان به ترتیب حروف الفبا معرفی شده اند.اگرچه هیچ قرص جادویی وجود ندارد که وزن اضافی را از بین ببرد، اما در اینجا چند گیاه وجود دارد که می تواند به شما در تلاش برای رسیدن به وزن سالم کمک کند.

برخی دیورتیک های خفیف هستند و با کاهش وزن آب کار می کنند، در حالی که برخی دیگر اثر گرمازایی دارند و متابولیسم را افزایش می دهند. چند مورد حتی می توانند احساس گرسنگی شما را کاهش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.